Stojan s nožmi s detskou poistkou JOSEPH JOSEPH LockBlock ™ 6

Kód: 1570550
1 hodnotenie
Značka: Joseph Joseph
€207,79 €173,16 bez DPH
5. pracovných dní

Stojan s nožmi s detskou poistkou
JOSEPH JOSEPH LockBlock ™ 6
s blokovacou mechanikou Cam-lock ™ - kované nože z japonskej nerezovej ocele

Detailné informácie

Podrobný popis

JOSEPH JOSEPH LockBlock ™ - stojan s nožmi s detskou poistkou.
Kuchynské nože sú v stojane LockBlock ™ bezpečne zaistené. K ich vybratiu je nutné stlačiť tlačidlo na boku stojane, ktoré uvoľní vnútorné zámky istiace mechaniky Cam-lock ™. Poloha tlačidla a smer jeho stlačení sú nastavené tak, aby sa odblokovanie podarilo len osobám s dospelou veľkosťou ruky. Väčšina detí mladších ako päť rokov nie je schopná mechaniku Cam-lock ™ odblokovať. Bez odblokovanie je potom každý pokus o vytiahnutie nože odsúdený na neúspech. Čím väčšou silou sa snažíte nôž vytiahnuť, tým väčšou silou sú nože v stojane blokované.
Mechanika Cam-lock ™ drahé črienky nožov v stojane nijako nepoškodzuje - kontaktné plochy zámkov majú hladký gumový povrch.
Stojan LockBlock ™ je dodávaný vo variante bez nožov - s univerzálnymi sloty pre vašu domácu sadu nožov - alebo s vlastnou sadou šiestich vysokokvalitných kovaných nožov, vyrobených z japonskej nerezovej ocele 420J2. Čepele nožov sú precízne kované do efektívneho klinového tvaru (taper ground blade). Protišmykové rukoväte a veľké päty čepeľou chráni prsty. Farebné značenie nožov korešponduje s farbou slotu v stojane LockBlock ™.

Nože umývajte a sušte výhradne ručne. Stojan čistite pomocou vlhkej handričky.
Veľkosť stojanu bez nožov: 14.3 x 17.5 x 24 cm.

Dodávaná sada nožov obsahuje:
univerzálny nôž - čepeľ 9cm
vrúbkovaný nôž - čepeľ 12,8cm
japonský nôž - čepeľ 17,8 cm
kuchársky nôž - čepeľ 20,3 cm
porciovanie nôž - čepeľ 20,3 cm
nôž na chlieb - čepeľ 20,3 cm