Nerezový stojan s doskami (34x24cm) JOSEPH JOSEPH Index ™ Steel

Kód: 1570623
1 hodnotenie
Značka: Joseph Joseph
€107,79 €89,83 bez DPH
5. pracovných dní

Nerezový stojan s doskami (34x24cm)
JOSEPH JOSEPH Index ™ Steel
protišmyková úprava a tvarovaný povrch dosiek

Detailné informácie

Podrobný popis

JOSEPH JOSEPH Index ™ Steel - väčšia sada krájacích dosiek sa stojanom.
Nerezový stojan so sadou štyroch polypropylénových krájacích dosiek s protišmykovou úpravou. Každé so značkou určujúci oddelené použitie (ryby, zelenina, surové mäso, varené potraviny) a novo aj s tvarovaným povrchom:

- Červené doštička s drážkou na odvod šťavy z mäsa
- Biela doštička s drážkami
- Modrá doštička s protišmykovou úpravou pre jednoduchšie krájanie rýb
- Zelená doštička so šikmým povrchom pre odvod šťavy z krájanej zeleniny.

Veľkosť dosiek - 34x24cm, veľkosť sady so stojanom - 35,5x7,5x25,5cm.
Lopáriky je možné umývať v umývačke, stojan utierajte navlhčenou handričkou.
Dodávané v papierovej darčekovej krabici.

POUŽITIE PLASTOVÝCH dosiek:
Rovnako ako lopáriky drevené, používame aj plastové doštičky na krájanie preto, aby sme si krájaním nepoškodzovali pracovnú dosku. Aj vtedy, ak sú pekné ako výrobky JOSEPH JOSEPH, budú v priebehu použitia na ich povrchu pribúdať zárezy. Podložky z tvrdých materiálov, na ktorých nezostávajú po krájaní stopy (sklo, kameň), nie sú plnohodnotnými krájacím doskami - nože sa pravidelným krájaním na tvrdom povrchu tupia (multifunkčné sklenené podložky odporúčame používať len k občasnému krájaniu - napr. Pri servírovaní syrov, údenín, ovocia a pod.)
Výhodou plastových dosiek je ich odolnosť a minimálne nároky na údržbu. Drevené doštičky možno len opatrne oplachovať, nepatria do umývačky, povrch vyžaduje pravidelné olejovanie, zvýšená opatrnosť je potrebná aj pri ich sušení ... S plastovou doskou nič podobné neriešite. Môžete ich ľubovoľne namáčať, umývať spolu s riadom ručne aj v umývačke riadu, povrch sa nemusí nijako ošetrovať. Hoci je povrch plastových líšt veľmi odolný a možno ho dôkladne čistiť, odporúčame mať v domácnosti viac dosiek pre oddelené krájanie zeleniny, surového mäsa, varených pokrmov a pečiva.