Multifunkčná doska na krájanie JOSEPH JOSEPH Cut & Carve ™ Plus, veľká / šedá

Kód: 1570633
1 hodnotenie
Značka: Joseph Joseph
€27 €22,50 bez DPH
5. pracovných dní

Multifunkčná doska na krájanie
JOSEPH JOSEPH Cut & Carve ™ Plus, veľká / šedá
veľkosť 37,5x29,5cm

Detailné informácie

Podrobný popis

JOSEPH JOSEPH Cut & Carve ™ - dvojstranná multifunkčná doska.
Povrch dosky so sklonom zvádza tekutinu k odtokovej hrane. Z jednej strany je doštička opatrená protišmykovými ihlanovitými výstupkami pre ľahšie krájanie mäsa, zo strany druhej je hladké. Nové Cut & Carve Plus je osadené protišmykovou hranou na okraji dosky. Design - John Brauer a Joseph Joseph.
Veľkosti: veľké - 37,5x29,5x2,5cm, malé - 29x22,5x2cm.
Doštička je vyrobená z polypropylénu a je možné ju umývať v umývačke.

POUŽITIE PLASTOVÝCH dosiek:
Rovnako ako dosky drevené, užívame aj plastové doštičky na krájanie preto, aby sme si krájaním nepoškodzovali pracovnú dosku. Aj vtedy, ak sú pekné ako výrobky JOSEPH JOSEPH, budú v priebehu použitia na ich povrchu pribúdať zárezy. Podložky z tvrdých materiálov, na ktorých nezostávajú po krájaní stopy (sklo, kameň), nie sú plnohodnotnými krájacím doskami - nože sa pravidelným krájaním na tvrdom povrchu tupia (multifunkčnú sklenenú podložku odporúčame užívať len k občasnému krájaniu - napr. Pri servírovaní syrov, údenín, ovocia a pod.)
Výhodou plastových dosiek je ich odolnosť a minimálne nároky na údržbu. Drevené doštičky možno len opatrne oplachovať, nepatria do umývačky, povrch vyžaduje pravidelné olejovanie, zvýšená opatrnosť je potrebná aj pri ich sušení ... S plastovou doskou nič podobné neriešite. Môžete ich ľubovoľne namáčať, umývať spolu s riadom ručne aj v umývačke riadu, povrch sa nemusí nijako ošetrovať. Hoci je povrch plastových líšt veľmi odolný a možno ho dôkladne čistiť, odporúčame mať v domácnosti viac dosiek pre oddelené krájanie zeleniny, surového mäsa, varených pokrmov a pečiva.